Większe wojny CWL i nowa zakładka rankingowa!

Większe wojny CWL i nowa zakładka rankingowa!

Siemanko Barbarzyńcy!

Chcielibyśmy podzielić się trzema nowymi fascynującymi wydarzeniami związanymi z wojnami klanowymi, które zostaną wydane w następnej głównej aktualizacji . Wprowadzamy nowy rozmiar Ligi Wojennej: 30v30! Dokonaliśmy również restrukturyzacji nagród, aby zachęcić klany do walki z najlepszymi.

Większe wojny CWL

Jeśli twój klan jest podczas rejestracji w lidze poniżej CHAMPION III może wybrać 30 graczy do czynnej wojny! Podczas okresu rejestracji musisz zdecydować, czy Twój klan będzie konkurował w 15v15 czy 30v30. Nie będziesz w stanie zrobić obu w jednym sezonie ligowym.

Jeśli twój klan nigdy nie uczestniczył w Lidze Klanów, zostaniesz rozstawiony na podstawie najsilniejszych 15 baz, jeśli wybierzesz 15v15 lub najsilniejsze 30 baz, jeśli wybierzesz 30v30.

Nowy system nagród

Ligi Wojen Klanów mają być konkurencyjnym środowiskiem, w którym klany są w stanie sprawdzić swoje umiejętności i udowodnić, kto jest najlepszym klanem na arenie międzynarodowej. Aby wzmocnić ducha rywalizacji, dokonaliśmy restrukturyzacji nagród w Lidze Medalu na podstawie wyników twojego klanu w danej lidze. W każdej Lidze będzie maksymalna ilość Medali, które możesz zdobyć; jednak, ile z tego maksymalnego zarobku będzie zależeć od tego, ile Gwiazd zgarniesz indywidualnie w tej Lidze.

Poniższa tabelka przedstawia nagrody (medale) jakie klan może zdobyć w danej lidze:

https://i0.wp.com/clashofclans.com/uploaded-images-blog/_600xAUTO_crop_center-center_80/EN-CWL-new-reward-table.png?w=640&ssl=1

Wspomniałem wcześniej, że faktyczna liczba zdobytych Medali będzie zależała od tego, ile Gwiazd wygrasz w trakcie swojej Ligi. Otrzymasz procent maksymalnych Medali na podstawie liczby zdobytych gwiazdek, korzystając z poniższej tabeli jako odniesienia.

https://i2.wp.com/clashofclans.com/uploaded-images-blog/_600xAUTO_crop_center-center_80/EN-CWL-medals-table.png?w=640&ssl=1

Nowa zakładka w rankingu dla klanów Champion I

Wraz z aktualizacją zostanie wprowadzony ranking w grze po zakończeniu każdego sezonu ligowego. Ta tablica wyników pokaże ranking klanów z Champion I . Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć punkty oraz procenty najlepszych klanów na świecie!

The Pittdroid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »