Update Clash of Clans! Ulepszenia jakości życia!

Update Clash of Clans! Ulepszenia jakości życia!

Nowy update nadchodzi wielkimi krokami. Oto najnowsze informacje dotyczące ułatwień podczas korzystania z naszej wioski 😀

14.03.2019

W następnej aktualizacji wprowadzimy nową funkcję rotacji przywództwa. W przypadku, gdy lider klanu stanie się nieaktywny, po 90 dniach przywództwo przejdzie na następnego aktywnego co-lidera, o ile ten był aktywny w ciągu ostatnich 60 dni. Starszeństwo zależy od tego, jak długo gracz był w Klanie. Jeśli następny starszy współprzewodniczący nie był włączony przez 90 dni, to trafi do następnego Co-lidera, jeśli ten gracz był aktywny w ciągu ostatnich 60 dni. Jeśli lider był nieaktywny przez 90 dni, przywództwo automatycznie przejdzie do następnego Co-Lidera.

19.02.2019

Obrona i pułapki:

  • Xbow, Inferno Tower oraz Eagle Artillery będą automatycznie ładowane po zalogowaniu się do gry. Powyższe budynki nadal używają surowców wiec martwe wioski nadal będą martwe!
  • Pułapki ( spring trapy, bomby etc.) zostaną automatycznie naprawione po ponownym zalogowaniu się do gry

Magiczne przedmioty:

  • Od tej pory magiczne przedmioty (runy, młotki, potki) bedą znajdować się w ratuszu, a nie w cc! Dzięki temu cc będzie mniej zawalone przyciskami!

Klan:

  • Zdarzyło Ci się nieraz dać jakąś zbedną jednostke do cc na wojnie? Od dzisiaj Co liderzy i Liderzy mogą usuwać wojsko z cc! Własciciel oczywiście też!

Więcej informacji już wkrótce! A to dopiero początek przygody zwanej “update”!

The Pittdroid

One thought on “Update Clash of Clans! Ulepszenia jakości życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »