Nowe projekty na stronie! Wyszukiwarka baz i taktyk!

Nowe projekty na stronie! Wyszukiwarka baz i taktyk!

Już wkrótce uruchomię nowe działy na stronie! Bedzie to e-sport oraz mój mały mini projekcik, nad którym obecnie pracuję w wolnym czasie czyli wyszukiwarka baz oraz taktyk z określonym wojskiem.

Dział e-sportowy

W tym dziale zostaną udostępniane najnowsze informacje ze świata e-sportu. Newsy, live’y oraz ciekawe akcje sławnych pro graczy. Z chęcią podejmę współpracę z kimś kto potrafi w miarę szybko wyszukiwać informacje oraz logicznie pisać.

Znalezione obrazy dla zapytania clash of clans championship

Wyszukiwarka!

A po co to komu zapytasz Drogi Czytelniku? By móc w szybki i łatwy sposób udostępnić swoją ulubioną taktykę lub nauczyć się czegoś nowego od profesjonalnych graczy! Jak będzie działać wyszukiwarka? W specjalnym dziale zostanie udostępniony( i zabezpieczony przed botami 🙂 ) panel umożliwiający dodanie taktyki bądź bazy przez dowolną osobę następnie pojawi się specjalny wpis ze zdjęciem! Niestety dział ten będzie dostępny dopiero w sierpniu.

Support

Szukasz pomocy? Nie wiesz jak sobie poradzić z problemem na swoim urządzeniu? Specjalna kadra pomoże ci rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz pytania! Nigdy nie poprosimy cię o dane do konta!

The Pittdroid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »