Konkurs! Do wygrania nawet 3000 gemów!

Konkurs! Do wygrania nawet 3000 gemów!

Ile razy zdarzyło ci się gdzieś być, mijasz budynek lub strukturę i myślisz … “Wow, ten budynek wygląda jak clan castle w CoC!” …. lub …. “Nie ma mowy! … to wygląda jak silos w Hay Day! “? Po to właśnie jest ten konkurs. Zrób zdjęcie tej rzeczy! Możesz wygrać koszulkę Supercell i naklejki … a nawet wygrać gemy / diamenty!

Konkurs potrwa do końca dnia (Pacific Time Zone) 15 marca.

Twoje zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie. Nie może być z internetu lub wykonane w Photoshopie (lub innym programie do obróbki zdjęć )

Twoje zdjęcia muszą zawierać Twoją grę w ujęciu. Wymaga to użycia dwóch urządzeń. Jeśli nie masz dodatkowego urządzenia, aby móc je wykonać, musisz podać swoją rękę w jakiś sposób. Kciuk w górę, wskazując, machając … coś w tym rodzaju, ale twoja ręka musi tam być.

Ponieważ konkurs obejmuje to zarówno Hay Day, jak i Clash, a wszyscy możemy nie wiedzieć, co reprezentujesz … więc dołącz zrzut ekranu z czymkolwiek porównujesz. Na przykład: jeśli robisz zdjęcie budynku, który wygląda jak wieża łucznicza … dodaj obrazek wieży z łucznikami, aby ludzie mogli ją porównać.

Przykład pracy!

Jak i gdzie opublikować swoją pracę?

Kliknij ten link:
https://postimages.org/

Jeśli chcesz zmienić rozmiar wpisu … wybierz “Nie zmieniaj rozmiaru obrazu” i wybierz swój rozmiar ….
Stuknij w “Wybierz obrazy” ….
Wybierz “Biblioteka zdjęć” ….
Wybierz zdjęcie i naciśnij “Gotowe” ….
Wybierz “Hotlink for Forums” i skopiuj … Przyjdź na fora i stwórz wpis w wątku konkursowym. Wklej link w swoim poście. (Zobaczysz go tylko jako link, dopóki go nie opublikujesz, ale po zaksięgowaniu pojawi się jako zdjęcie) (Możesz również przejrzeć swój post, zanim go opublikujesz, a zobaczysz go w formie obrazka)
Wyślij swój post i już to zrobiłeś!

NAGRODY:

Mody i pracownicy wybierą 10 najlepszych zdjęć. Wszystkie 10 osób wygra koszulkę Supercell i naklejki! Czołowi 5 naszych faworytów również zdobędą klejnoty w wybranej grze. (Tylko jedna gra)

Zwycięzcy # 10 – 6: …… Koszulka i naklejki SC

Zwycięzcy # 5 – 2: …….. Koszulka SC i naklejki plus 2500 gemów lub 570 diamentów w jakości HD

Zwycięzca # 1: …………… Koszulka SC i naklejki plus 3000 gemów lub 700 diamentów w jakości HD

The Pittdroid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »