Clan War League – styczniowy sezon już za nami!

Clan War League – styczniowy sezon już za nami!

Tydzień wojen, 8 klanów i 7 ataków. Wojny wygrane, przegrane i remisowane… Tydzień ciężkiej pracy. Uff… Jak dobrze, że ten czas minął :p Przygotowałem dla Was niczym Kowalski mały raporcik z styczniowego sezonu Clan War League. A był on dość ciekawy.

Nowy polski klan w najwyższej lidze CWL:

10 stycznia był ważnym dniem dla klanu Polish Power Ak. Jako kolejny klan dołączyli do grona graczy w najwyższej w rankingu lidze Champion I. Klan jest akademią Polish Power gdzie już wcześniej osiągnięto ten pułap. Gratulacje dla graczy klanu Polish Power Ak!

Klan Polska (niebieska tarcza) mistrzem Polski oraz top 10 świata:

Serdeczne gratulacje! Po obliczeniu punktacji przez supercella została wyłoniona najlepsza dziesiątka klanów na świecie. Klany brane pod uwagę znajdują się w najwyższej lidze CWL Champion I. Klan Polska zakwalifikował się na miejsce 9 ( top global) co automatycznie umieszcza go na pierwszym rankingu w Polsce! Według niektórych źrodeł niektóre klany wyżej ustawione w rankingu stosowały win tranding (zdobywanie darmowych gwiazdek i wygrywanie wojen po wcześniejszym uzgodnieniu z enemy klanem). Jeśli jest to prawda klan Polska może znajdować się jeszcze wyżej!

Kolejna seria banów za nieprzestrzeganie zasad fair-play:

Supercell nie próżnuje. W czasie ligii wiele klanów znów zostało zdyskwalifikowanych. Dlaczego? Stosowały one mody oraz metodę “Win Trading”. Supercell jak widać, stara się walczyć z przeciwnikami gry fair-play banując masowo konta, usuwając klany z rankingu oraz przyznając tymczasową blokadę na wojny w CW oraz CWL!


The Pittdroid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »