250 gemów tygodniowo! Jak je zdobyć?

250 gemów tygodniowo! Jak je zdobyć?

Wiele graczy Clash of Clans nie wie, że może zdobyć naprawdę niezłą sumkę naszego kochanego kruszca, czyli gemów. Dzisiaj omówimy sobie jak je najszybciej zdobyć! W artykule pominąłem gem boxa ponieważ który daje 25 gemów i gold mine. Chyba każdy je ogarnia 😉

1. Drzewa, krzaki i inne ustrojstwa na wiosce:

Pierwszym i chyba najszybszym sposobem zbierania zielonych jest “golenie” naszej wioski.  Dzięki temu sposobowi jesteśmy w stanie zebrać nawet 100 gemów tygodniowo!  Gra generując przychody z roślin robi to cyklicznie stosując następujący cykl:

6, 0, 4, 5, 1, 3, 2, 0, 0, 5, 1, 0, 3, 4, 0, 0, 5, 0, 1, 0

2. Zadania i eventy:

Jeśli uda ci się ukończyć wszystkie osiągnięcia, zdobędziesz w sumie ponad 10 000 klejnotów. Niestety nie jest możliwe zebrania ich wszystkich na początku gry, ale dzieki nim mamy szanse porobić jakieś ciekawe zadanie 🙂

Kolejną sprawą są eventy, które urozmaicą nam grę, dostarczą fajnych magicznych itemów, oszczedzą nam surowców oraz… nagrodzą nas zielonymi!

3. Clan Games:

Z clan games można zdobyć naprawdę super nagrody. Są nimi nie tylko gemy ale też książki, runy, surowce i rożnego rodzaju potki.

 Podsumowując, jesteśmy w stanie zebrać w tydzień nawet do 300 gemów! Jedyne co nam jest potrzebne to czas. Tak wygląda lista podsumowująca nasz wykład:

Usuniete krzaczki: do 100 klejnotów / tydzień

Gem Box i Gem Mine: do 50 klejnotów / tydzień

Eventy: do 100 klejnotów / tydzień


Łącznie: 250 klejnotów / tydzień

The Pittdroid

2 thoughts on “250 gemów tygodniowo! Jak je zdobyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »